Kariyer

Aydem Perakende'de Hayat

Hayat için enerji

Aydem Perakende Ailesi olarak başarılarımızın ardında, hep daha iyiyi hedefleyen vizyonumuz ve finansal yapımızla çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almaktadır. 

Yüksek güven kültürü üzerine kurduğumuz çalışma politikalarımız ve hayata geçirdiğimiz fark yaratan, yenilikçi uygulamalarımızla çalışan memnuniyetine ve mutluluğuna önem veren bir kurum olarak harika iş yeri kriterlerini sağlayarak 2021 Şubat ayında “Great Place to Work Certified” şirketi olmayı başardık. Önümüzdeki yıllarda da yüksek güven kültürü üzerine kurduğumuz çalışma politikalarımızın sürdürülebilir kılmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Aydem Perakende olarak; prosedür ve kurallara uygun, şeffaf İK politikalarımızla bireylere, topluma, ülkemize ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getiririz. Yaptığımız her işin, attığımız her adımın odağında “insan” vardır. Sürekli gelişim, merak, araştırıcı ruhumuz ve yıllar içinde edindiğimiz uzmanlığımız, hayatın her anına enerji ve değer katan çözümler geliştirmemizi sağlar. 

Çalışma arkadaşlarımızın farklı fikirlerini ifade etmelerine olanak yaratır, sosyal ihtiyaçlarına değer verir ve başarılarını beraber kutlarız. Çalışma arkadaşlarımızın ve paydaşlarımızın değişen koşullarda ortaya çıkan ihtiyaçlarını takip eder, çalışma ortamında, iş yapış sistemimizde, ürün ve hizmetlerimizde gerekli geliştirmeleri yaparak, attığımız adımlarla elektrik sektörüne öncülük eder, sektörde gelişime ve değişime yön veririz. 

Ruhumuzdaki merakla ürün, süreç ve hizmetleri daha verimli, hızlı ve hatasız yerine getirmek için yeni yollar deneriz. Bireylere, topluma, ülkemize,  çevreye ve gelecek nesillere karşı duyduğumuz sorumluluk bilinciyle, iş ahlakı, şeffaflık, toplumsal değerlere ve çevreye saygı en önemli önceliklerimizdir. Yüksek ahlak standartlarıyla duyarlılık, sorumluluk, hayata dokunan dinamik ve yenilikçi değerlerimiz işimizi yaparken bize rehberlik eden pusulamızdır.

 

Çalışan Sayısı

930

Kadın Çalışan Oranı

607

39

Kadın Çalışan Oranı

323

52

İstihdam Sayımızın İl Dağılımı 112 482 87 160 71

Tüm açık pozisyonlarımıza Aydem Kariyer Fırsatları üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Hemen Başvur

Siz de Aydem çalışanları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. 

Çalışanın Gözünden Aydem Perakende

Enerjimizi gücümüze güç katan çalışma arkadaşlarımızdan alıyoruz.

Fatih Uğur

Fatih Uğur

Kobi Satış Müdürü

“Kendimi geliştirebildiğim bir organizasyonda olduğum için mutluyum.”

Aydem Perakende ailesine Abone Hizmetleri Müdürlüğü’nde Müşteri Temsilcisi olarak katıldım. Abone Hizmetlerindeki görevimden sonra sırasıyla Narlıdere ve Buca Müşteri İlişkileri Merkezi bölgesine yönetici olarak atandım. Uzun yıllar tecrübelerimi ve birikimlerimi aktarabildiğim sorumluluklarım neticesinde şuan da Kobi Satış Müdürü olarak görev yapmaktayım. Şirketimiz, çalışanlarının kariyer yolculuğunda birçok fırsat sunarak gelişimlerine büyük bir destek sunmaktadır. Aydem ailesini benim için farklı kılan en önemli özelliklerinden biri de köklü kurum kültürünün olması ve çalışanına verdiği değerdir. Bu büyüklükte bir perakende satış organizasyonunun satış sorumluluğunu taşıyan ekibin parçası olmaktan gurur duyuyorum. 

Sevgi Ekiz

Sevgi Ekiz

Lidya Bölge Müdürü

“İfade gücümün sınırlandırılmadığı ve iş hedeflerimin hayata geçirilebildiğim bir kurum kültüründe olmak büyük şans.”

Aydem Perakende Ailesi’nde 12 yılı aşkın süredir görev alıyorum. Müşteri Temsilciliği ile başlayan görevimde sırasıyla Bölge Yöneticiliği daha sonrasında ise Bölge Müdürlüğü pozisyonuna geldim. Şirketimiz, her zaman eşit hayat, eşit fırsat ilkesi ile hareket ediyor. Bu ilkeler hem bir kadın çalışan olarak hem de anne olarak tüm kurumlara örnek olacak pozitif farkındalıklar yaratıyor. Kurumumuzun yaşam kalitemizi arttıran politikalar,  sunduğu yan haklar çalışanlara değerli olduğunu hissettiriyor.  Aydem Perakende de çalışmaktan ve büyük bir aileden oluşan başarılı bir ekipte olmaktan mutluluk duyuyorum.

Hatice Ece Yücel

Hatice Ece Yücel

Marmaris MİM Müşteri Temsilcisi

“Aydem’in hayatlarımızda pozitif farkındalık yaratan bir misyonu var”

Aydem Perakende Ailesi, güçlü finans yapısı ve yüksek güven kültürü üzerine kurulu olan ‘’insan’’ odaklı yaklaşımıyla çalışanlarına her zaman maddi ve manevi güven sağlayabilen güçlü bir şirkettir. Yeni fikirlerin ve gelişimin desteklendiği bir çalışma prensibiyle yöneticilerin çalışanlara empati ile yaklaştığı, özgürce fikirlerimizi dile getirebildiğimiz bir çalışma ortamına sahibiz. Kurumsal aidiyet duygusunu içtenlikle hissettiğim Aydem Perakende Ailesi’nin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.