test test

Verimli Kart Kampanyası

Çiftçilere Özel Yapı Kredi Verimli Kart!

Elektrik faturanızı, Yapı Kredi Verimli Kart ile Aydem Perakende Müşteri İlişkileri Merkezlerimizden yatırın, üç aya kadar faizsiz ödeme avantajından yararlanarak faturanızı hasat dönemine kadar erteleme imkanı yakalayın!

Aydem Perakende müşterileri için özel olarak sunulan Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile otomatik tarımsal kurum ödemelerinden hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Çiftçilere özel sunulan Verimli Kart’ın avantajlarla dolu fırsatlarından hemen yararlanmak için Yapı Kredi Şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) Nedir?

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS), müşterilerimizin elektrik tüketim borçlarını hızlı, güvenilir ve kullanıcı dostu bir şekilde tahsil etmemizi sağlayan özel bir ödeme sistemidir. Bu sistem, önceden belirlenmiş kredi limitleri dahilinde müşterilerimizin ödeme vadelerinde otomatik olarak borçlarını tahsil etmek için tasarlanmıştır.DBS hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yapı Kredi bankası ile iletişime geçebilirsiniz. 

Verimli Kart ile Sunulan Avantajlar

Tarımsal Ödemelerde Kolaylık

Yapı Kredi ile anlaşmalı tarım firmalarından alacağınız tarımsal girdilerde vadeli alışveriş yapma fırsatını yakalayın. MasterCard ile tüm iş yerlerinde kullanılabilen kredi kartı avantajıyla tarımsal ödemelerde kolaylık sağlayın.

Esnek Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi peşin ya da esnek vadeli taksitlerle gerçekleştirme özgürlüğüyle tarımsal girdi alımlarınızı yönetin. İşlem sırasında ödeme tutarlarını ve vade tarihlerini belirleyerek finansal planlamanızı yönetin.

Alternatif Ödeme Yöntemleri

Çek, senet ya da teminat mektubu yerine modern bir yöntem olan kart sistemiyle ödemelerinizi kolayca gerçekleştirin. Hızlı ve güvenilir ödeme süreçleriyle tarımsal işlemlerinizi daha verimli hale getirin.

Nakit Akışında Güvence

Ödeme vadesinde hesabınızda yeterli bakiye yoksa endişelenmeyin. Uygun faizli kredi imkanıyla, ihtiyaç anında kısa vadeli nakit eksikliğinizi kolayca giderin ve işlerinizi aksamadan yönetmeye devam edin.

  • Verimli Kart’a başvurmak isteyen müşterilerimizin tarımsal faaliyette bulunması esastır. Bu kapsamda Verimli Kart’ı bulunan müşterilerimiz Tarımsal Faaliyetler (Tarımsal Sulama) vb. tüm abone grubundaki fatura borçlarını ödeyebilir.
  • Kampanya ile ödemesini sağlayan müşterilerimiz ödenen faturaların bedellerini üç aya kadar faizsiz olarak ödeyebileceklerdir.
  • Kampanyaya konu vade süresi banka tarafından belirlenmekte olup, Aydem Perakende’nin bu vade süresinde şirket olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu kampanyada sunulan müşteri faydası nedir?

  • Müşterilerimiz elektrik tüketim faturalarını zamanında ödeme imkânına sahip olup, bankaya geri ödemelerini üç aya kadar faizsiz olarak gerçekleştirebilecektir. Üç ay sonra ödeme yapamayan müşterilerimiz dilerlerse kart vade tarihlerinde ödemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Böylece hasat zamanına uygun ödeme imkânı elde edeceklerdir.

Kampanya kapsamı ve başvuru koşulları nelerdir?

  • Bu kampanyadan, Aydem Perakende müşterisi olup tarımsal faaliyet gösteren ve Yapı Kredi Verimli Karta sahip müşteriler yararlanabilir. Verimli Kart başvurusu sadece Yapı Kredi şubelerinden gerçekleştirilmektedir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

  • Size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne giderek Verimli Kart başvurusu yapabilir, kampanyanın avantajlarından faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) Nedir?

  • Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS); müşterilerimizin elektrik tüketim borçlarının tahsilatı konusunda, önceden belirlenmiş kredi limitleri dâhilinde ödeme vadelerinde, minimum operasyon ve finansal maliyetle tahsil edilmesini sağlayacak bir yapı olup detaylı bilgiyi Yapı Kredi Bankası'ndan edinebilirsiniz.

Kampanya  başvurusunda herhangi bir il kısıtı var mıdır ?

  • Kampanya ulusal düzeydedir. Türkiye’nin tüm illerinden, Aydem Perakende abonelikleri için yapılacak fatura ödemelerinde geçerlidir.

Fatura borcunu bu kampanya ile taksitlendirebilir miyim?

  • Kampanya kapsamında taksitlendirme işlemi yapılmamakta olup, bankaya geri ödemelerinizi üç ay sonra faizsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Kampanyada bulunan vade süresini arttırabilir miyim? 

  • Kampanya dâhilinde banka tarafında sadece faizsiz üç ay vade süresi olarak belirlenmiş olup vade süreleri değiştirilememektedir.

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz