Grup Şirketleri

Grup Şirketleri

Aydem Enerji olarak, Türkiye’de enerji sektöründe ezberleri yıkan yaklaşımımız ve ilkleri hayata geçirme azmimizle elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında faaliyet gösteriyoruz. 40 yılı aşkın köklü tarihimizde olduğu gibi bugün de 12 bin çalışanımızla topluma ve çevreye duyarlı duruşumuzla her zaman insanı merkeze alarak çalışıyoruz. Bugünü ve geleceği daha parlak kılmak için enerjiyi yenilikçi bir güce dönüştürüyoruz. Türkiye’nin öncü enerji şirketi olarak, ülkemizin sürdürülebilir geleceği için çalışırken yenilenebilir enerjiyi odağımıza alıyor; hidroelektrik, rüzgar, jeotermal ve biyogaz kaynaklarından enerji üretiyoruz. Hayata geçirdiğimiz pek çok ilkle geleceğe iz bırakıyor, enerji sektöründeki ezberleri yıkıyoruz.

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, 2013 yılından beri Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak, İzmir ve Manisa illerinde 3 milyonun üzerinde noktada müşterisine sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunuyor. Görevli olduğu bölgede serbest olmayan tüketicilere Perakende Satış Sözleşmesi ile yurt içindeki diğer tüm serbest tüketicilere ise ikili anlaşma yolu ile elektrik tedarik hizmeti veriyor.

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ
www.gedizperakende.com.tr

Aydem Plus Enerji Çözümleri Tic. AŞ

Türkiye’nin ilk ve öncü entegre enerji grubu Aydem Enerji’nin; 40 yıllık köklü geçmişi, sahip olduğu bilgi birikimi ve donanım ile hayat verdiği Aydem Plus, memnuniyet odaklı ve inovatif bakış açısıyla hayata geçirdiği güneş enerjisi sistem çözümleri, elektrikli araç şarj istasyonu yatırımları, enerji verimliliği çözümleri ve yenilenebilir enerji sertifikası hizmetlerini tüm Türkiye genelinde özel sektör ya da kamuda büyük veya küçük ölçekli işletmelere, üretim tesislerine, ticari binalara ve konutlara ulaştırmaktadır.

aydem plus
www.aydemplus.com.tr

Aydem Yenilenebilir Enerji

Aydem Yenilenebilir Enerji, topluma ve yaşadığımız dünyaya karşı duyduğu sorumlulukla Türkiye’nin ilk özel hidroelektrik santralini kurarak, 25 yıldır enerji sektörüne öncülük ediyor.

Aydem Yenilenebilir Enerji
www.aydemyenilenebilir.com.tr

Elsan

1980 yılında kurulan, 40 yıldır Türkiye’nin lider, Avrupa’nın en büyük bakır ve alüminyum emaye bobin teli üreticilerinden biri konumunda olan Elsan, Denizli’de başlayan yolculuğuna, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere toplam 40 ülkede devam ediyor. 2014 yılında Avrupa’nın köklü emaye bobin teli üreticilerinden Heermann GmbH’nin %50 hissesini satın alan Elsan, üstün kaliteli ürünlerinin güvencesi olan kalite sistemleri ve ürün belgeleriyle Avrupa’daki güçlü varlığını sürdürüyor.

Elsan bakır ve alüminyum emaye bobin teli üreticisi
www.elsan-tr.com

Parla Solar

Parla Solar, Türkiye’nin ilk ve tek yerli güneş hücresini üretiyor, ülkemiz enerji sektörünün yerli ve milli teknolojilerle büyümesine katkı sağlıyor. Türkiye’nin en büyük güneş paneli üretim tesisine de sahip olan Aydem Güneş Enerjisi Teknolojileri ile yıllık 150 MW üretim kapasitesiyle 600 bin adet panel ve Şanlıurfa – Ceylanpınar’da 10 MW kapasiteli Güneş Enerjisi Santrali için 2,5 milyon adet güneş hücresi üretiyor.

Parla Solar
www.parlasolar.com.tr

Yatağan Termik Enerji

Yatağan Termik Santrali 630 MW kurulu gücü, yıllık enerji üretimi 4.500 GWh yıllık enerji üretimi; Çatalağzı Termik Santrali 314,68 MW kurulu gücü, 2.386 GWh yıllık enerji üretimi ile toplam yıllık 6.900 GWh enerji üretimine ulaşarak 1,5 milyon kişinin günlük elektrik ihtiyacını karşılarken, yerli kaynaklarla enerji üretilmesine katkı sağlıyor.

Yatağan Termik Enerji
www.yatagantermik.com.tr

Çatalağzı Termik Santrali

Çatalağzı Termik Santrali 315 MW kurulu gücü, yıllık enerji üretimi 1.950 GWh yıllık enerji üretimi; Çatalağzı Termik Santrali 314,68 MW kurulu gücü, 2.386 GWh yıllık enerji üretimi ile toplam yıllık 6.900 GWh enerji üretimine ulaşarak 1,5 milyon kişinin günlük elektrik ihtiyacını karşılarken, yerli kaynaklarla enerji üretilmesine katkı sağlıyor.

çatalağzı termik santrali
www.cates.com.tr

Tümaş Mermer

1985 yılında Denizli’de kurulan Tümaş Mermer, ileri teknolojili doğal taş ürünleri ve mermerleri, geniş ürün yelpazesi, ürettiği çözümler ve 24 saat üretim yapan ocak ve fabrikalarıyla Türkiye’nin en büyük doğal taş üreticisi olarak pazarda konumlanıyor.

tümaş mermer
www.tumasmermer.com

Yeni Filo

2016 yılında kurulan Yeni Filo, kurumsal ve bireysel müşterilere kontratlı bin adetlik araç filosu ile çok markalı satış, kiralama ve servis hizmeti veriyor.

yeni filo logo
www.yenifilo.com.tr