Medya Merkezi

Medya Merkezi

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den Çiftçilere Tam Destek

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, farklı ödeme seçenekleriyle çiftçileri desteklemeyi sürdürüyor. Denizbank ile yapılan iş birliğiyle çiftçiler, Denizbank Üretici Kart’la elektrik faturalarını Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nde dört aya varan vade seçenekleriyle ödeyebilecek, bir ay vadede %0 faiz olanağından yararlanabilecek ve geri ödemelerini hasat zamanında yapabilecek.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’nin Mobil Uygulaması Hizmete Girdi

En iyi müşteri deneyimini sağlamak için sektöründe pek çok yeniliği hayata geçiren Aydem Perakende ve Gediz Perakende, mobil uygulamasını tüketicilerin hizmetine sundu. Kullanıcılar, mobil uygulama ile abonelik işlemlerinden fatura ödemelerine her türlü işlemlerini anında ve hızlı bir biçimde yapabilecek.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den Çiftçilere TarımKart ile Ödeme Kolaylığı

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, çiftçilere fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla QNB Finansbank ile iş birliği yaptı. Bu kapsamda çiftçiler, QNB Finansbank TarımKart ile yapacakları elektrik faturası ödemelerinde ilk üç ay için sıfır faizin yanı sıra hasat tarihine kadar vadelendirme ve vade boyunca istedikleri zaman geri ödeme imkanına sahip olacak.

Aydem Enerji Grup Şirketlerinde Üst Düzey Yönetim Değişiklikleri

Aydem Yenilebilir Enerji ve Aydem Perakende / Gediz Perakende’de yeni Genel Müdür atamaları gerçekleştirildi.

Aydem Perakende ve Yaşar Üniversitesi gençleri ve start-up’ları yenilikçi fikirlerde buluşturdu

Sürdürülebilir gelecek için enerji çözümleri üretme hedefiyle faaliyet gösteren Aydem Perakende ile geleceğe yön veren yenilikçi bireyler yetiştirerek topluma katkıda bulunan Yaşar Üniversitesi, lise ve üniversite öğrencileri ile start-upları “Yenilikçi Fikirler Kampı"nda bir araya getirdi. Enerjisi ve heyecanı yüksek olan hackathon parlak buluşlara sahne oldu.

Müşteri Deneyiminde Yeni Dönem: Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri Yenileniyor

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşteriyi odağına alan yaklaşımı, yenilikler ve ihtiyaçlardan beslenen hizmetleriyle müşteri ilişkileri merkezlerini yeniliyor. Müşterilerini dinleyerek onların ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve konforu ön plana çıkaran özel konseptlerle şubelerde dönüşüm başladı.

Basın İletişimi

Aşağıdaki bilgiler üzerinden kurumsal iletişim birimine ulaşabilirsiniz.

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.

0232 990 00 00 kurumsaliletisimmudurlugu@aydemenerji.com.tr
Adalet Mah. Hasan Gönüllü Blv. No:15/1 20040 Merkezefendi / DENİZLİ