test test

Faizleri Sildiren Kampanya

Geçmiş Ödemeleri Yapmak Sizden, Gecikme Faizlerini Ödemek Bizden!

31.12.2021 tarihi ve öncesi fatura dönemlerine ait asıl alacak, icra gideri ve avukatlık ücretlerini 31.12.2024 tarihine kadar defaten ödeyen müşterilerimizin bakiye faiz borçlarını Aydem Perakende olarak biz karşılıyoruz!

Kampanyadan hemen yararlanarak borç yükünüzü azaltmak için en yakın Müşteri İlişkileri Merkezimizden ödeme yapabilir veya 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ödeme yapabileceğiniz hesap numaralarımızı ve ya da ödeme kanallarımızı öğrenebilirsiniz.

Hemen Başvur

Borç Yükünüzü Azaltmak için Hemen Başvurun!

Aydem Perakende olarak sunduğumuz kampanya ile, 31.12.2021 öncesi fatura dönemine ait, yasal takibe konu olan tüm borçlarınızın faizlerini biz karşılıyor, borç yükünü azaltıyoruz! Türkiye’nin her bölgesindeki Aydem Perakende abonelikleriniz için yararlanabileceğiniz bu kampanyaya hemen başvurun, faizleri unutun.

Borç Ödemeleri Nasıl Yapılır?


  • Aydem Perakende’nin anlaşmalı hukuk bürolarından, Müşteri İlişkileri Merkezlerindeki veznelerden veya şirketin banka hesapları üzerinden nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
  • Peşin ödemesi gerçekleştirilen dosyalar üzerinden konulan tüm hacizler kaldırılacak olup, hacizlerin kaldırılması için ödenmesi gereken masraflar aboneler tarafından icra dairesine ödenebilir.
  • Anlaşmalı banka kartlarına taksit yapılabilir. Taksit sayısı ve vade farkı, ilgili bankalar tarafından belirlenerek uygulanabilir.

Borçlarınızı Önceden Yapılandırsanız da Kampanya Yanınızda!

İlgili kampanyanın yürürlüğe girdiği tarihten önce borçlarını yapılandıran veya kısmi ödeme gerçekleştiren abonelerimiz de kalan borcun asıl alacak tutarı, icra giderleri ve avukatlık ücreti esas alınarak (bakiye faiz silinerek) kampanyadan yararlanabilir, borç yükünü hafifletebilir!


 • Bu kampanyadan, 31.12.2021 tarihinden (bu tarih dahil) önceki dönemlere ait yasal takibe konu fatura borcu olan, Mesken, Kamu ve Özel Hizmetler Sektörü ile Diğer (Ticarethane), Sanayi, Tarımsal Faaliyetler (Tarımsal Sulama) abone grubunda olan tüm müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında başvuru ve borç ödemeleri, şirket olarak sözleşmeli olduğumuz Hukuk Büroları ve Müşteri İlişkileri Merkezleri ile iletişime geçilerek şirket banka hesaplarına veya veznelere nakit ödeme & kredi kartıyla yapılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvuru ve ödemeleri 3006.2024 tarihine kadar alınacaktır.
 • Bu kampanya, icra dosyasındaki asıl alacak tutarı, icra gideri, harç ve kanuni vekâlet ücretinin peşin olarak defaten ödenmesi halinde geçerli olacaktır.
 • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Faizleri Sildiren Kampanya nedir?

 • Müşterilerimizin 31.12.2021 öncesi fatura dönemine ait yasal takibe konu olan tüm borçlarını faizsiz ödeme imkanı sunulan bu kampanyada icra dosyasındaki bakiye faizlerin tamamı silinecektir. Bu kampanya, icra dosyasındaki asıl alacak tutarı, masraf, harç ve kanuni vekâlet ücretinin peşin olarak defaten ödenmesi halinde geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamı ve başvuru koşulları nelerdir?

 • Alacaklısı TEDAŞ olmayan Mesken, Kamu ve Özel Hizmetler Sektörü ile Diğer (Ticarethane), Sanayi, Tarımsal Faaliyetler (Tarımsal Sulama) tarife grubunda 31.12.2021 tarihinden (bu tarih dahil) önceki fatura dönemine ait yasal takibe konu borcu bulunması,
 • 01.01.2022 sonrası döneme ait cari borçların bulunmaması,

Kampanya başvurusu nereden yapılır?

Kampanya başvuru süresi nedir?

 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvuru ve ödemeleri 30.06.2024 tarihine kadar alınacaktır.

Borç ödemeleri nasıl alınacaktır?

 • Kampanya kapsamında başvuru ve borç ödemeleri, şirket olarak sözleşmeli olduğumuz Hukuk Büroları ve Müşteri İlişkileri Merkezleri ile iletişime geçilerek şirket banka hesaplarına veya veznelere nakit ödeme & kredi kartıyla yapılabilecektir. Kampanya kapsamında peşin ödemesi gerçekleştirilen dosyalar üzerinden konulan tüm hacizler kaldırılacak olup hacizlerin kaldırılması için ödenmesi gereken masraflar ayrıca aboneler tarafından icra dairesine ödenecektir.

Borcumu kredi kartıyla taksitli ödeyebilir miyim?

 • Kredi kartı ile yapılan ödemelerde taksit imkanı anlaşmalı banka kartlarına yapılabilecektir. Kart sahibi banka tarafından ödeme noktalarında yayınlanan taksit sayısı ve vade farkı, ilgili bankalar tarafından uygulanabilecektir.

Kampanya başvurusunda herhangi bir il kıstı var mıdır?

 • Kampanya ulusal düzeydedir. İl sınırı olmaksızın tüm Türkiye’den başvuru alınabilir.

Davalık borcum henüz karara bağlanmasa bile bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

 • Başvuru tarihi itibariyle davaya konu olmuş ancak henüz karara bağlanmamış olan alacaklar için kampanyadan yararlanma şartı, dava giderlerinin ödenmesi ile karşılıklı sulh, feragat ve ibraya bağlıdır.

Borçlarımı daha önce yapılandırıp bir kısmını ödesem bile bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

 • Bu kampanyanın yürürlüğe girdiği tarihten önce borçlarını yapılandıran veya kısmi ödeme gerçekleştiren abonelerimiz talep etmeleri halinde bu kampanya hükümlerinden kalan borcun asıl alacak tutarı, icra giderleri ve avukatlık ücreti esas alınarak (bakiye faiz silinerek) yararlanabilecektir.

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz