test test

CardFinans Tarım Kart Kampanyası

CardFinans Tarım Kart Kampanyası ile Fatura Ödemelerinde 3 Ay Faizsiz Vade!

Tarımsal faaliyetlerinizde avantaj yaratacak CardFinans Tarım Kart ile elektrik faturası ödeme işlemlerinizi yaparken 3 aya varan faizsiz dönem fırsatından faydalanabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı geniş vade imkanlarıyla karşılayabilirsiniz.

Tarım Kart anlaşmalı Aydem Perakende Müşteri İlişkileri Merkezlerimizi ziyaret ederek CardFinans Tarım Kartınız ile elektrik faturası ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

CardFinans Tarım Kart'ın Sunduğu Ek Avantajlar

CardFinans Tarım Kart'ınız ile alışverişlerinizde sunulan diğer avantajlardan yararlanın.

Bitkisel Üretime Destek

QNB Finansbank ATM'lerinden 7/24 taksitli kredi kullanarak 2 yıla kadar vade imkanıyla ödemelerinizi hasat tarihine kadar yapabilirsiniz.

Tarımsal Ödemelerde Kolaylık

QNB Finansbank Tarım POS'un bulunduğu üye iş yerlerinden mazot, gübre, yem, ilaç gibi tarımsal girdi alışverişlerinizi 3 ay faizsiz yapabilirsiniz.

Prim Ödemelerinde Esneklik

SGK & Bağkur primleri için otomatik ödeme talimatı verebilir, hesabınızda yeterli bakiye yoksa Tarım Kart kredi limitinizden ödeme yapabilirsiniz.

Başvuru için Gerekli Belgeler

Fatura ödemelerinizde avantajlardan yaralanmak için gerekli belgeleri hazırlayarak CardFinans Tarım Kart'a başvurabilirsiniz.

Gerekli Belgeler


  • Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) Belgesi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Tüzel Bankacılık Sözleşmesi
  • Ticari Kart Başvuru Formu

CardFinans Tarım Kart ile Fatura Ödemelerinizde Faizsiz Avantajlar Kazanın!

Size en yakın QNB Finans Bank şubesine giderek elektrik faturalarınızda faizsiz ödeme fırsatlarından yararlanmak ve tarımsal faaliyetlerinizde sunulan diğer avantajlardan faydalanmak için hemen CardFinans Tarım Kart'a başvurun!

 • Kart başvuru değerlendirmesi ve kart limiti QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde belirlenmektedir.
 • CardFinans Tarım Kart ile fatura ödemeleri yalnızca Tarım Pos bulunan Müşteri İlişkileri Merkezleri'mizden gerçekleştirilmektedir. Denizli için; Çivril Müşteri İlişkileri Merkezimizden, Muğla için Bodrum Müşteri İlişkileri Merkezimizden ödeme yapabilirsiniz.
 • CardFinans Tarım Kart’a başvurmak isteyen müşterilerimizin tarımsal faaliyette bulunması esastır. Bu kapsamda CardFinans Tarım Kart’ı bulunan müşterilerimiz tüm abone grubundaki fatura borçlarını ödeyebilir.
 • Kampanya ile ödemesini sağlayan müşterilerimiz ödenen faturaların bedellerini üç aya kadar faizsiz olarak ödeyebileceklerdir.
 • Kampanyaya konu vade süresi banka tarafından belirlenmekte olup, Aydem Perakende’nin bu vade süresinde şirket olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyada sunulan müşteri faydası nedir?

 • CardFinans Tarım Kart ile yapılan elektrik fatura ödemelerinde hasat tarihine kadar vadelendirme sağlanacaktır. Çiftçilerimiz vade boyunca istediği anda geri ödeme yapabilmektedir. Üstelik, ilk 3 ay için 0 faiz uygulanmaktadır.

Kampanya kapsamı ve başvuru koşulları nelerdir?

 • Bu kampanyadan, tarımsal faaliyet gösteren Aydem Perakende müşterileri ve Tarım Kart sahibi olan müşteriler yararlanabilir. CardFinans Tarım Kart başvuruları sadece QNB şubelerinde yapılmaktadır.

Kimler CardFinans Tarım Kart sahibi olabilir?

 • Gelirini tarımsal üretimden sağlayan ve çiftçilik belgesi sahibi tüm üreticiler CardFinans Tarım Kart’a sahip olabilir.

CardFinans Tarım Kart’a nasıl başvurulur?

 • Aşağıda sıralanan belgeler hazırlanarak en yakın QNB Finansbank Şubesi’nden başvuru yapılabilmektedir. Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) Belgesi, Kimlik fotokopisi, Tüzel bankacılık sözleşmesi, Ticari Kart başvuru formu.  Gerekli görülmesi halinde ilave belge ve teminat talep edilebilmektedir.

CardFinans Tarım Kart ekstre tarihi neye göre belirlenir?

 • CardFinans Tarım Kart’ın ekstre tarihi yetiştirilen ürünün hasat tarihine göre yılda 1 veya yılda 2 ödemeli olarak belirlenebilir.

CardFinans Tarım Kart nerelerde kullanılabilir?

 • QNB Finansbank Tarım POS bulunan üye işyerlerinde, işyerinin çalışma koşulları çerçevesinde tarım kart ile işlem yapılabilmektedir.

CardFinans Tarım Kart ile ilgili soru ve şikayetler için nereden destek alınabilir?

 • Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için QNB Finansbank şubelerinin Kobi Bankacılığı bölümlerinden destek alabilmektedir.

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz