Medya Merkezi

'Hayatımız Enerji' Projesi Kapsamında Seminerler Düzenlendi

Aydem, Enerji Verimliliği Derneği ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Denizli şubeleri işbirliğinde devam eden seminerler ile öğrencilere enerji verimliliği eğitimi veriyor.

'Geleceğe Enerjimiz Kalsın' Tiyatrosu Sahnelendi

Aydem/Gediz Elektrik gelecek nesillere sürdürülebilir bir dünya bırakmak için enerji tasarrufu konusunda “Hayatımız Enerji” adıyla gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

Aydem İstihdam Şampiyonu Oldu

Capital Dergisi tarafından bu yıl 18.’si düzenlenen “Capital500 Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” konulu araştırma da Aydem, “İstihdamını En Çok Artıran Şirketler” arasında birinci oldu.

Aydem’den Kredi Kartı İle Ödeme Kolaylığı

Aydem, elektrik faturası ödemelerinde müşterilerine kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunmaya başladı. Aydın, Denizli ve Muğla illerindeki, Aydem müşterileri elektrik fatura ödemelerini kredi kartına 2 ile 9 aya kadar taksitlendirebilecekler.

Aydem Enerjisini Çalışanlarından Alıyor

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. satış ekibi Denizli’de düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Tüm enerji satış ekibinin katıldığı toplantıda, Aydem Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ceyhan Saldanlı, çalışanlara şirket hakkında bilgilendirmelerde bulunarak yeni yıl beklentilerini paylaştı.

Denizli Barosu Elektriğini Aydem'den Alıyor

Aydem Elektrik Denizli Barosu üyelerine özel indirimli elektrik kampanyası düzenledi. Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik perakende satışını sürdüren Aydem Elektrik, Denizli Barosu ile indirimli elektrik satış protokolü imzaladı. Bu protokol kapsamında, Denizli Barosuna bağlı üyeler indirimli elektrik fırsatından yararlanacaktır.

Basın İletişimi

Aşağıdaki bilgiler üzerinden kurumsal iletişim birimine ulaşabilirsiniz.

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.

0232 990 00 00 kurumsaliletisimmudurlugu@aydemenerji.com.tr
Adalet Mah. Hasan Gönüllü Blv. No:15/1 20040 Merkezefendi / DENİZLİ