Medya Merkezi

İmar Barışı ile Elektrik Aboneliği Sorunları Çözülüyor!

Aydem ve Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Direktörü Mustafa Demir, 8 Haziran 2018 tarihinde Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren imar ve iskân sorunu olan binalara Yapı Kayıt Belgesi verilmesini içeren ve kamuoyunda “İmar Barışı” olarak bilenen düzenleme ile ilgili elektrik aboneliği işlemlerine dair açıklamalarda bulundu.

Gediz Elektrik ve İzmir Ekonomi Üniversitesi'nden Önemli İşbirliği

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ (Gediz) ve İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) işbirliğiyle faaliyete geçen Yetenek Yönetimi Projesi’ne ait detayların paylaşıldığı basın toplantısı, 16 Ekim Salı günü saat 14.00’te İEÜ Ana Bina Mütevelli Heyet Toplantı Salonu’nda düzenlendi.  

Aydem Mobil MİM Hayatı Kolaylaştırıyor!

Hizmet ağını genişletmek ve güvensiz fatura ödeme işlemlerinin önüne geçmek amacıyla geliştirilen Aydem Mobil MİM (Müşteri İlişkileri Merkezi) aracı hizmete girdi.

Aydem ve Gediz Elektrik’te Randevu Almak Artık Daha Kolay

Aydem ve Gediz müşterileri, bundan böyle cumartesi günleri de dâhil olmak üzere, abonelik işlemlerini belirlenmiş Müşteri İlişkileri Merkezleri’nde (MİM), seçebilecekleri gün ve saat aralıklarında yapabilmek için web sitesi üzerinden online randevu alabilecek.

Bodrum Çarşı’da Yeni Müşteri İlişkileri Merkezi

Aydem, artan müşteri yoğunluğuna kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla ülkemizin turizm cenneti Bodrum ilçesinde, yeni bir Müşteri İlişkileri Merkezi (MİM) açtı.   

Yapı Kayıt Belgesi ile Aydem ve Gediz Elektrik’ten, Abonelik Alınabilecek

Afet risklerine hazırlık kapsamında ruhsatsız veya ruhsata aykırı yapıların kayıt altına alınması ve imar barışının sağlanması amacıyla “Yapı Kayıt Belgesi” verilecek. “Yapı Kayıt Belgesi” verilecek yapılara, talep edilmesi halinde tüketicilerin ait olduğu abone grubu dikkate alınarak geçici olarak su, elektrik ve doğalgaz bağlanabilecek.

Basın İletişimi

Aşağıdaki bilgiler üzerinden kurumsal iletişim birimine ulaşabilirsiniz.

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.

0232 990 00 00 kurumsaliletisimmudurlugu@aydemenerji.com.tr
Adalet Mah. Hasan Gönüllü Blv. No:15/1 20040 Merkezefendi / DENİZLİ