İletişim Faaliyetleri

Enerjimiz İyilik İçin!

 Enerjimiz İyilik İçin!

Enerjimiz İyilik İçin!

Yan yana olmaktan çok mutlu olduğumuz ve mümkün olduğunca her çağrısına karşılık verdiğimiz, LÖSEV Lösemili Çocuklar Eğitim ve Sağlık Vakfı ile bu yıl da farklı konseptlerde pek çok kez bir araya geldik.

LÖSEV’in sağlıklı ve yeterli beslenmeye dikkat çekmek için Seferihisar’da kurduğu organik mandalina bahçesine destek olmak ve konuyla ilgili çalışanlarımızın farkındalığını yükseltmek adına İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla’daki tüm Müşteri İlişkileri Merkezimiz ve İzmir ve Denizli’deki Genel Müdürlük Binalarımızdaki tüm çalışanlarımız için mandalina siparişi verdik.

Yılbaşında tüm kurum olarak kolektif bir iyilik hareketine imza attık. Pek çok çalışanımızın çabası ile lösemili çocuklara ve gençlere oyuncak ve kırtasiye malzemesi desteği sağladık.

Lösemili çocukların anneleri tarafından üretilen el yapımı ürünlerin satışa sunulduğu LSV Dükkan standının İzmir Genel Müdürlük binamızda kurulumuna ön ayak olduk ve çalışanlarımıza LÖSEV’e anlık destek olabilme imkanı tanıdık.

LÖSEV’in ailelere sunduğu sosyal destekler çerçevesinde çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak adına, lösemili çocuklar ve iyileşmiş gençler için gerçekleştirilecek Bodrum Kampı kapsamında oluşturulacak kütüphaneye destek olunması için çalışanlarımızı bilgilendirdik.

Bütün enerjimizle LÖSEV’in yanında olmaya devam edeceğiz.

21.07.2023 13:28

Diğer Sosyal Sorumluluklar