İletişim Faaliyetleri

Aydem Sınıf Kitaplığı Projemiz Gönüllülerin Katkılarıyla Hayata Geçiyor

 Bir Kitap Paylaş Geleceğe Enerjimiz Kalsın

Aydem Sınıf Kitaplığı Projemiz Gönüllülerin Katkılarıyla Hayata Geçiyor

‘’Bir Kitap Paylaş, Geleceğe Enerjimiz Kalsın’’ sloganıyla yola çıktığımız “Aydem Sınıf Kitaplığı” projemiz hayata geçiyor.

’Hayatımız Enerji’’ başlıklı sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında başlattığımız ‘’Bir Kitap Paylaş, Geleceğe Enerjimiz Kalsın’’ sloganlı “Aydem Sınıf Kitaplığı” projemiz hayata geçmiştir.

“Aydem Sınıf Kitaplığı” projemiz ile kitap bağışı yapacak gönüllülerin katkılarıyla toplanacak kitaplar sayesinde Denizli iline bağlı ihtiyaç sahibi merkez, ilçe ve köy okullarında sınıf kitaplıkları oluşturmak amaçlanmaktadır.

Aydem Müşteri İlişkileri Merkez’lerinde (“MİM”) konumlandıracağımız ‘’Kitap Kumbarası’’ ve ‘’Kitap Sandıkları’’ ile toplayacağımız kitaplar, Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü onayından geçtikten sonra Denizli’de bulunan ihtiyaç sahibi ilkokullara bağışlanacaktır. Milli Eğitim Müdürlüğü onayından geçen kitaplar, özel olarak imal edilip sınıflara konumlandıracağımız kitaplıklar içerisinde öğrencilerin kullanımına sunulacaktır.

Denizli Valiliği, Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve şirketimiz arasında imzalanan ‘’Etkinlik Protokolü’’ kapsamında söz konusu sosyal sorumluluk projelerimizin devamlılığı sürdürülecektir.

Bir Kitap Paylaş, Geleceğe Enerjimiz Kalsın!

Kitapların toplanacağı adresler:

  • Merkez MİM Adalet Mah. Hasan Gönüllü Bulvarı No:17/A
  • Çamlık MİM Siteler Mah. Ulus Cad. No: 73/A
  • Saltak MİM Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:44
18.08.2016 07:05

Fotoğraflar

 Aydem Sınıf Kitaplığı Projesi-2016
 Aydem Sınıf Kitaplığı Projesi-2016

Diğer Sosyal Sorumluluklar